Podkaszarka akumulatorowa 525iLXT HUSQVARNA

Negocjuj cenę
Napisz do nas,
przygotujemy indywidualną ofertę.
Szybka wycena

Negocjuj cenę

Szukasz lepszej oferty? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

2 099,00 zł brutto

2 349,00 zł brutto

1 706,50 zł netto

Oszczędzasz: 250,00 zł


Najniższa cena:

Historia cen produktu

Podkaszarka akumulatorowa 525iLXT HUSQVARNA

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Husqvarna

970 55 15-01

Nowy produkt

Solidna, wydajna profesjonalna podkaszarka akumulatorowa. Zapewnia wymaganą wydajność dzięki bezszczotkowemu silnikowi E-TORQ i średnicy cięcia 47 cm. Łatwa w obsłudze i wydajna dzięki wygodnemu uchwytowi pętlowemu, intuicyjnej klawiaturze z 3-biegowym trybem i głowicy żyłkowej ErgoFeed. Akumulator i ładowarka nie są dołączone.

Więcej szczegółów

Czas dostawy 3-5 dni

  Klienci kupili łącznie 2 sztuk
Udostępnij w social mediach

Akumulator
Napięcie akumulatora 36 V
Wydajność
Szerokość koszenia 46 cm
Wymiary
Waga (bez akumulatora i urządzenia tnącego i oleju) 3,1 kg
Średnica wału 24 mm
Długość produktu 181 cm
Silnik
Max obrotów na wałku wyjściowym 7 200 obr./min
Typ silnika BLDC (bezszczotkowy)
Sprzęt
Przełożenie 1
Kąt przekładni 30 °
Głowica żyłkowa E35B
Akumulator --
Ładowarka --
Liczba akumulatorów 0
Dźwięk i hałas
Gwarantowana moc akustyczna 93 dB(A)
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora 78 dB(A)

Funkcje
Trimmers and Brushcutters, AutoTune
Znakomita wydajność cięcia
Unikalny, opracowany przez firmę Husqvarna silnik o wysokim momencie obrotowym w połączeniu z wyjątkową średnicą cięcia zapewniają najwyższą wydajność.
Husqvarna Fleet Services, integrated connectivity, Brushcutter
Zintegrowana łączność
Maszyny z wbudowanym modułem łączności można łatwo połączyć z usługą Husqvarna Fleet Services ™. Pozwala zobaczyć ostatnią znaną lokalizację każdej maszyny, jej statystyki użytkowania i historię serwisową - i wiele więcej. Ułatwia to również aktualizację oprogramowania sprzętowego maszyny, dzięki czemu jest zawsze kompatybilna z najnowszymi funkcjami Husqvarna Fleet Services ™.
ActiveCool, Battery cooling system
ActiveCool
Husqvarna ActiveCool umożliwia wydajne chłodzenie akumulatora, zarówno podczas ładowania, jak i rozładowywania. Dzięki aktywnemu systemowi chłodzenia Twój produkt zasilany bateryjnie pozostaje w pełni wydajny, nawet w wymagających warunkach, a żywotność baterii wydłuża się.
PRO Battery Products, IPX4 standard, 500-series
Odporna na warunki atmosferyczne (IPX4)
Ta maszyna akumulatorowa Husqvarna posiada klasyfikację IPX4 w zakresie odporności na deszcz. Dzięki temu jest to trwała i niezawodna i może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych.
Flexible Husqvarna BLi-X Battery System
Elastyczny system baterii BLi-X
Wysokowydajny system akumulatorów BLi-X 36 V oferuje szeroką gamę opcji, od lekkich akumulatorów zintegrowanych po akumulatory plecakowe. Baterie w naszym systemie 36 V są zbudowane tak, aby mogły być używane przez długi czas, można je szybko ładować i jeszcze szybciej wymieniać w celu ciągłego użytkowania. Nasz system akumulatorów BLi-X umożliwia elastyczne wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna. Zawsze znajdziesz dopasowane rozwiązanie akumulatorowe, które idealnie pasuje do wykonywanego zadania.
Battery brushcutter 535iRXT with battery belt
Naprawdę bezprzewodowa
Maszyna zapewnia elastyczność, która umożliwia prawdziwie bezprzewodową pracę z wewnętrznym akumulatorem. Alternatywnie maszynę można również podłączyć do akumulatora plecakowego. Cokolwiek odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom.
Battery Brushcutter 535iRXT, Trimmer Head
Cicha praca
Poziom hałasu naszych maszyn akumulatorowych jest nawet o 13 dB (A) niższy niż maszyn spalinowych - co jest ogromną różnicą. Redukcja o 3 dB (A) jest zwykle postrzegana jako zmniejszenie o połowę poziomu hałasu. To sprawia, że praca jest o wiele przyjemniejsza - a także umożliwia pracę w najbardziej publicznych ustawieniach.
Battery Through Body Design
Inteligentna konstrukcja korpusu (w trakcie procesu patentowego)
Akumulator jest umieszczony poziomo, co zmniejsza ryzyko przedostania się do jego komory zanieczyszczeń, wody, ścinków i pyłu. Ponadto poprawia to rozkład masy i równowagę narzędzia, dzięki czemu jest bardziej przyjazne dla użytkownika i zyskuje na zwrotności. Przelotowa konstrukcja korpusu zapewnia również wysoki stopień elastyczności, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach.
535iRXT, Bruscutter, Battery, ErgoFeed Trimmer Head
Funkcja ErgoFeed™
Funkcja ErgoFeed ™ umożliwia wysuwanie żyłki za pomocą prostego naciśnięcia przycisku znajdującego się na prawym uchwycie. Zmniejsza to ryzyko niezamierzonego wysunięcia, minimalizując zużycie żyłki. Głowica żyłkowa ErgoFeed ™ została zaprojektowana z minimalną liczbą ruchomych części, dzięki czemu jest solidna i trwała.
525iRXT, Brushcutter, Battery, Optimised shaft and gear
Zoptymalizowane: wał i przekładnia
Optymalna długość wału oraz kąt przekładni kątowej 35 stopni ułatwiają pracę oraz umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża.
535iRXT, 535iRX, 535iFR,  Brushless E-Torq Motor
Bezszczotkowy silnik E-TORQ
Opracowane przez firmę Husqvarna silniki E-TORQ są doskonale dostosowane do każdego zastosowania. Konstrukcja bezszczotkowa minimalizuje liczbę ruchomych części, a silniki są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne, długotrwałe użytkowanie przez profesjonalistów. Są całkowicie bezobsługowe i będą działać przez cały okres użytkowania produktu.
PRO Battery products, Intuitive key pad
Intuicyjny, zaawansowany panel sterowania
Panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony we wskaźnik LED pokazujący stan baterii.
PRO battery products, 3-Speed mode
Tryb 3 prędkości maksymalizuje czas pracy
Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy poprzez dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy.
Forest
Niski poziom emisji dwutlenku węgla
Wybierając to urządzenie, możesz mieć pewność, że podczas aktywnego użytkowania wytwarza ono mniej dwutlenku węgla niż tradycyjny produkt spalinowy. To zasilane akumulatorowo urządzenie nie emituje CO2 podczas użytkowania, zapewniając jednocześnie moc i jakość, jakich można oczekiwać od produktów firmy Husqvarna. Należy jednak pamiętać, że emisja CO2 ma miejsce na innych etapach cyklu życia urządzenia, takich jak produkcja, ładowanie i utylizacja po zakończeniu eksploatacji.