• 120iBV Dmuchawa Akumulatorowa Husqvarna. Narzędzie 2 w 1 do bezproblemowego przełączania między dmuchawą do liści a odkurzaniem do liści. Akumulator oraz ładowarka nie są dołączone.
  Na magazynie
 • 120iBV Dmuchawa Akumulatorowa Husqvarna. Narzędzie 2 w 1 do bezproblemowego przełączania między dmuchawą do liści a odkurzaniem do liści. Zestaw gotowy do pracy. Zawiera akumulator 40-B140, 36V / 4,0Ah i ładowarkę 40-C80.
  Na magazynie
 • Akumulator o dużej mocy, do użytku w przydomowym ogrodzie. Długi czas pracy pomimo niewielkich rozmiarów. Najlepiej sprawdzi się przy pracy z maszynami Husqvarna z serii 100, z wyjątkiem pilarki. Skuteczne chłodzenie, 3 lampki kontrolne ładowania. Pojemność akumulatora: 2.0 Ah Typ akumulatora: Litowo-Jonowy Napięcie akumulatora: 36 V
  na zamówienie
 • Kompaktowy akumulator o wyjątkowo dużej mocy. Zapewnia bardzo długi czas działania i najlepszy na rynku stosunek wydajności do ciężaru. 4 lampki kontrolne ładowania, możliwość pracy w każdych warunkach atmosferycznych, znakomite chłodzenie. Możliwość ponownego ładowania do 1 500 razy. Pojemność akumulatora: 9.4 AhMoc akumulatora: 337.0 WhNapięcie akumulatora: 36 V
  Na magazynie
 • Lekka, łatwa w użyciu i cicha dmuchawa akumulatorowa. Jedno dotknięcie klawiatury natychmiast uruchamia maszynę, a tempomat umożliwia pełne skupienie się na zdmuchiwaniu liści i zanieczyszczeń. Dmuchawa ma również tryb doładowania, który zapewnia dodatkową moc w razie potrzeby. Nie zawiera baterii i ładowarki.
  Na magazynie
 • Ręczna dmuchawa 530iBX napędzana potężną baterią plecakową BLi firmy Husqvarna ma niską masę, ale jest bardzo wytrzymała na każdą pogodę (IPX4). Pełna inteligentnych funkcji, w tym intuicyjna klawiatura, zoptymalizowana ergonomia, ulepszony tempomat i tryb doładowania, wszystkie zaprojektowane w celu maksymalizacji czasu pracy i produktywności. Bateria i ładowarka wymagają dokupienia.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Czyszczenie ogrodu może być łatwe i wydajne dzięki dmuchawie do liści Husqvarna Aspire™ B8X-P4A 18 V, zaprojektowanej z myślą o wydajności, kompaktowych rozmiarach i inteligentnym przechowywaniu. Zestaw z akumulatorem 4.0 Ah P4A 18-B72 i ładowarką P4A 18-C70 gotowy do pracy. 
  Na magazynie
 • Prace porządkowe na zewnątrz przy imponująco niskim poziomie hałasu i wibracji będą przyjemnością dzięki tej wydajnej i dobrze zrównoważonej dmuchawie akumulatorowej. Dmuchawa zapewnia imponującą siłę wydmuchu wynoszącą 17 N, wyposażona jest w intuicyjny interfejs użytkownika, a także dwa gniazda na baterie BLi z automatycznym przełącznikiem. Nie zawiera baterii i ładowarki.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Lekka, prosta w obsłudze i cicha dmuchawa akumulatorowa do niewielkich i średniej wielkości ogrodów. Wygodne uruchamianie, szybkie przyspieszenie, mały ciężar i trzy tryby, dające więcej możliwości użycia. W zestawie z akumulatorem BLi20 oraz ładowarką QC80.
  Na magazynie
 • 525iB Mark II to mocna, wysokowydajna dmuchawa zasilana akumulatorem. Wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy, który umożliwia mniejsze zużycie energii, a przez to wydłużony czas pracy. Lekka, kompaktowa i dobrze wyważona konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin, a niski poziom hałasu pozwala na pracę w miejscach publicznych.
  Dostawa 3-5 dni
 • Wydajna, dobrze wyważona i ergonomiczna dmuchawa akumulatorowa o sile wydmuchu (21N). Niski poziom wibracji i hałasu umożliwiają pracę w miejscach publicznych. Dmuchawa jest odporna na warunki atmosferyczne IPX4, oferuje funkcję ciągłego zwiększania mocy oraz tempomat, a także intuicyjną klawiaturę ze stanem baterii i trybami pracy na uchwycie. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Husqvarna Aspire™ LC34-P4A to kosiarka akumulatorowa 18 V zaprojektowana tak, aby koszenie i przechowywanie były jak najprostsze. Zestaw z akumulatorem 18-B72 i ładowarką 18-C70 gotowy do pracy.
  Czas dostawy: 3-5 dni

URZĄDZENIA  Jest 92 produktów.