• Wyprzedaż
  Siekiera rozłupująca idealna do przygotowywania drewna na opał. Specjalny kształt głowicy został zaprojektowany, by ułatwić rozłupywanie drewna. Dostarczana ze skórzaną osłoną na ostrze dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania. Waga głowicy 900 g.
  Na magazynie
 • Mała siekiera do przygotowania drewna opałowego i prac ogrodowych. W zestawie ze skórzaną osłoną na ostrze. Obuch przymocowany do uchwytu za pomocą zarówno drewnianego jak i stalowego klina, aby zabezpieczyć mocowanie. Waga głowicy 600 g.
  na zamówienie
 • Elastyczny i ergonomiczny pas narzędziowy z doskonałym rozkładem ciężaru i regulacją jedną ręką, opracowany specjalnie do prac leśnych. Intuicyjny i łatwy w personalizacji z łatwo dołączanymi uchwytami, kieszeniami i szelkami. W zestawie: pas narzędziowy, szelki, kabura Combi, kabura Combi z kieszenią na kliny, uchwyt na narzędzia, uniwersalna kieszeń na apteczkę, uchwyt na pilniki/klucz.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Elastyczny i ergonomiczny pas narzędziowy z doskonałym rozkładem ciężaru i regulacją jedną ręką, opracowany specjalnie do prac leśnych. Intuicyjny i łatwy w personalizacji z łatwo dołączanymi uchwytami, kieszeniami i szelkami. W zestawie: pas narzędziowy, szelki, kieszeń na kliny, uchwyt kombi z kieszenią na kliny, uchwyt na narzędzia, uniwersalna kieszeń na apteczkę, uchwyt na pilniki/klucz.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Elastyczny i ergonomiczny pas narzędziowy z doskonałym rozkładem ciężaru i regulacją jedną ręką, opracowany specjalnie do prac leśnych. Intuicyjny i łatwy w personalizacji z łatwo dołączanymi uchwytami, kieszeniami i szelkami. W zestawie: pas narzędziowy, szelki, kieszeń na kliny, hak uniwersalny, uniwersalna kieszeń na apteczkę, uchwyt na pilniki/klucz, torba na akcesoria.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Elastyczny i ergonomiczny pas narzędziowy z doskonałym rozkładem ciężaru i regulacją jedną ręką.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Lekka piła do podkrzesywania z ergonomicznym uchwytem. Praktyczny futerał doczepiany do pasa. Waga: 0.426 kg
  Czas ostawy 3-5 dni
 • Siekiera idealna do robót ciesielskich i innych prac związanych z drewnem (struganie, rzeźbienie). Głowica wykuta ręcznie ze stali szwedzkiej najwyższej jakości. Wgłębienie w głowicy umożliwia by dłoń znajdowała się jak najbliżej krawędzi tnącej, by zapewnić maksymalną kontrolę nad narzędziem. W zestawie skórzana osłona krawędzi.
  Na magazynie
 • Siekiera do ścinania mniejszych drzewek i okrzesywania kłód. Obuch przymocowany do uchwytu za pomocą zarówno drewnianego jak i stalowego klina, aby zabezpieczyć mocowanie. Dostarczana ze skórzaną osłoną na ostrze dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania. Waga głowicy 850 g.
  Na magazynie
 • Duża siekiera do rozłupywania, o średnio ostrej, zaokrąglonej krawędzi, która zapewnia niezbędny ciężar i siłę do rozłupywania większych kawałków drewna bez zakleszczenia. Idealna do twardego drewna, takiego jak buk, dąb i jesion. Ta wysokiej jakości siekiera wykonana jest z kutej stali, która jest hartowana dzięki czemu pozostaje dłużej ostra i jest łatwo ją ponownie naostrzyć.
  Na magazynie
 • Siekiera do rozłupywania służy do łupania drewna opałowego. Siekiera ma nieprzywierającą powłokę, która zmniejsza tarcie i ułatwia pracę w drewnie, a geometria głowicy jest przystosowana do rozłupywania wałków średniej wielkości. Osłona trzonka wykonana ze stali nierdzewnej przedłuża żywotność siekiery. Środek ciężkości umiejscowiony blisko głowicy daje idealną równowagę i rozłożenie wagi.
  Na magazynie
 • Mocniejsza siekiera do rozłupywania służy do łupania większych wałków. 
  Na magazynie

SPRZĘT I NARZĘDZIA  Jest 21 produktów.