• Akumulatorowa minipilarka do użytku z wysięgnikiem lub bez niego. Łatwe mocowanie i regulacja wysięgnika do 1,7 m, co ułatwia dotarcie do wyższych gałęzi. Zbudowana w oparciu o naszą sprawdzoną wiedzę dotyczącą pilarek, jest wystarczająco wytrzymała, aby z łatwością ciąć gałęzie o szerokości 75 mm. Zestaw z akumulatorem P4A 18-B72 i ładowarką P4A 18-C70.
  Na magazynie
 • Husqvarna 225i to idealna akumulatorowa pilarka łańcuchowa do cięcia drewna opałowego, zapewniająca wysoką wydajność cięcia przy niższym poziomie hałasu w porównaniu z silnikiem benzynowym, braku oparów i bezpośrednich emisji. Doskonała do szybkiego i łatwego przycinania, ścinania małych drzew i cięcia drewna opałowego w ogrodzie przydomowym. Zestaw bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Husqvarna 225i to idealna akumulatorowa pilarka łańcuchowa do cięcia drewna opałowego, zapewniająca wysoką wydajność cięcia przy niższym poziomie hałasu w porównaniu z silnikiem benzynowym, braku oparów i bezpośrednich emisji. Doskonała do szybkiego i łatwego przycinania, ścinania małych drzew i cięcia drewna opałowego w ogrodzie przydomowym. Zestaw z baterią 40-B140 i ładowarką 40-C80.
  Na magazynie
 • Ta niezawodna pilarka akumulatorowa, łatwa w uruchomieniu i obsłudze, została zbudowana w oparciu o sprawdzone produkty najwyższej jakości firmy Husqvarna. Bez wysiłku można nią ciąć drewno opałowe lub ścinać drzewa, bez ryzyka utknięcia w drewnie. Zestaw z akumulatorem BLi30 i ładowarką 40-C80.
  Na magazynie
 • Ta niezawodna pilarka akumulatorowa, łatwa w uruchomieniu i obsłudze, została zbudowana w oparciu o sprawdzone produkty najwyższej jakości firmy Husqvarna. Bez wysiłku można nią ciąć drewno opałowe lub ścinać drzewa, bez ryzyka utknięcia w drewnie. Zestaw bez akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Model przeznaczony dla profesjonalistów, którzy oczekują lekkiej i wydajnej pilarki. Idealna wersja dla cieśli, arborystów lub sadowników. Cechuje się doskonałą ergonomią, wysoką wydajnością i dużą prędkością łańcucha. Cena nie zawiera baterii i ładowarki.
  na zamówienie
 • Husqvarna 540i XP to mocna i wydajna pilarka akumulatorowa. Idealnie nadaje się do usuwania małych i średnich drzew oraz dla cieśli kiedy wymagane jest gładkie i wydajne cięcie. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii usług i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services ™. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Husqvarna 540i XP to mocna i wydajna pilarka akumulatorowa. Wyposażona w podgrzewane uchwyty, które zapewniają ciepło i suchość dłoni w chłodne i wilgotne dni oraz czujnik oleju wskazujący potrzebę uzupełnienia oleju do łańcucha. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii serwisowania i lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services™.
  Czas dostawy: 3-5 dni
 • Dla profesjonalnych użytkowników wymagających lekkiej, prostej w użyciu, wydajnej pilarki z górnym uchwytem. Idealna dla arborystów. Solidna pilarka z doskonałą ergonomią i wysoką prędkością łańcucha. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • 2 399,00 zł 2 599,00 zł
  Najniższa cena: 2 599,00 zł -200,00 zł
  Husqvarna 340i to mocna i lekka, wszechstronna, akumulatorowa pilarka łańcuchowa o dużej wydajności cięcia, przeznaczona do zastosowań, takich jak ścinanie, przycinanie, cięcie drewna lub stolarstwo. Doskonała zwrotność dzięki wąskiemu korpusowi piły, który utrzymuje środek ciężkości blisko uchwytów. Beznarzędziowe lub standardowe napinanie łańcucha. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Husqvarna T540i XP to nasza najmocniejsza zasilana bateryjnie pilarka z górnym uchwytem.Charakteryzuje się doskonałą ergonomią, dużą prędkością łańcucha, niską wagą i wszystkimi zaletami zasilania z akumulatora. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii serwisowania i ostatniej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services.Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Czas dostawy: 3-5 dni
 • Husqvarna 420EL to elektryczna pilarka łańcuchowa z łatwym w obsłudze, wąskim korpusem, która zapewnia doskonałą zwrotność i kontrolę. Wysoka prędkość łańcucha umożliwia szybkie i płynne cięcie, a lekka, dobrze wyważona konstrukcja z ergonomicznym uchwytem zmniejsza obciążenie ramion, barków i pleców. Zakładanie i napinanie łańcucha oraz prowadnicy jest szybkie, łatwe i nie wymaga narzędzi
  Na magazynie

PILARKI  Jest 16 produktów.