• Olej do układów tnących Husqvarna przeznaczony do każdego rodzaju pilarek. Oparty na starannie dobranych, świeżych olejach mineralnych, olej ten nadaje się do całorocznego użytku, zapewniając doskonałą ochronę przed zużyciem, korozją i rdzą. Dodatki do oleju regulują jego lepkość, umożliwiają skuteczne smarowanie i wydłużają żywotność łańcucha i prowadnicy, zmniejszając koszty związane z zużyciem.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Kanister Combi pozwala szybko uzupełnić paliwo bez rozchlapywania i rozlewania. Ponadto rozmiar obu pojemników jest dostosowany tak, że osiąga optymalny stosunek ilości paliwa do ilości oleju (5.0 / 2.5 l). 
  Na magazynie
 • Kanister o pojemności 15 litrów przeznaczony do maszyn kołowych. Posiada trzy wyjątkowo umiejscowione uchwyty oraz specjalnie zaprojektowany przewód paliwowy, dzięki czemu kanister łatwo podnosić i przenosić, a co najważniejsze szybko uzupełnić paliwo bez rozchlapywania i rozlewania.
  Na magazynie
 • Nowy, zmodernizowany design, lepsza wydajność ostrzenia o ok. 20% i dłuższa żywotność. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem aby naostrzyć zęby tnące. Dobrze naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca. Pilniki wykonane ze stali wysokiej jakości.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • 89,99 zł 92,99 zł
  Najniższa cena: 92,99 zł -3,00 zł
  Podstawka pod pilarkę HUSQVARNA do pilarek większych niż 55CC.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Podstawka pod pilarkę HUSQVARNA do pilarek mniejszych niż 55CC.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Odpowiedni kształt i mała średnica końcówki zmniejszają ryzyko odbicia i ułatwiają kontrolę nad urządzeniem podczas pracy. Prowadnice z powłoką epoksydową, zabezpieczającą je przed zarysowaniami i korozją. Dostępne z podziałką 3/8", o długości 10 do 16 cali. Szerokość rowka: 1.3 mm.
  Czas dostawy 3-5 dni
 • Konstrukcja umożliwiająca przechowywanie pił łańcuchowych Husqvarna od modelu 136 aż do 372XP i 576XP, a także do bezpiecznego przechowywania wyposażenia do segregowania, imadła, klucza, świecy zapłonowej, oleju 2-suwowego, oleju prowadnicy i łańcucha oraz instrukcji obsługi.
  Na magazynie
 • Torba jest stworzona specjalnie do pilarki łańcuchowej. Dodatkowe kieszenie na pilniki i kieszeń zapinana z klapką na zewnątrz. Nadaje się do pilarek łańcuchowych o pojemności do 90 cm3 (długość prowadnicy: do 18 ”). Kolor: czarny / pomarańczowy. Materiał: Butelki PET
  Czas dostawy: 3-5 dni.
 • Opatentowany system mocowania pilnika. Pasuje do okrągłych pilników 4,0-4,5 mm oraz do płaskich pilników 6 cali i 8 cali. Prowadniki 25˚ i 30˚ gwarantują ustawienie pilnika pod właściwym kątem.
  Na magazynie
 • Kompletny zestaw do ostrzenia ułatwi utrzymanie łańcucha w dobrym stanie. Z odpowiednio zaostrzonym łańcuchem praca jest łatwiejsza i bezpieczniejsza. Zestaw zawiera uchwyt pilnika, prowadnik z przymiarem lub prowadnik pilnika z szablonem ograniczników, dwa okrągłe pilniki i jeden pilnik płaski. Do łańcucha: H36, H35
  Na magazynie
 • Kompletny zestaw do ostrzenia ułatwi utrzymanie łańcucha w dobrym stanie. Z odpowiednio zaostrzonym łańcuchem praca jest łatwiejsza i bezpieczniejsza. Zestaw zawiera uchwyt pilnika, prowadnik z przymiarem lub prowadnik pilnika z szablonem ograniczników, dwa okrągłe pilniki i jeden pilnik płaski.
  Czas dostawy 3-5 dni

DO PILAREK  Jest 14 produktów.