• Husqvarna Aspire™ LC34-P4A to kosiarka akumulatorowa 18 V zaprojektowana tak, aby koszenie i przechowywanie były jak najprostsze. Zestaw z akumulatorem 18-B72 i ładowarką 18-C70 gotowy do pracy.
  Czas dostawy: 3-5 dni
 • Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na akumulatory. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości i łatwe manewrowanie. Napęd własny dla łatwiejszego koszenia średnich trawników. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki. Wkładka BioClip® dostępna jako osprzęt.
  Na magazynie
 • Husqvarna LC 137i to łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa o szerokości roboczej 37 cm, idealna do małych trawników. Zestaw gotowy do pracy z dwoma akumulatorami 4,0 Ah 40-B140 i ładowarką 40-C80.
  Na magazynie
 • 1 449,00 zł 1 549,00 zł
  Najniższa cena: 1 549,00 zł -100,00 zł
  Klasyczna kosiarka elektryczna do zastosowań przydomowych. Proste uruchamianie. Łatwe manewrowanie dzięki kompaktowej budowie. Wkładka BioClip® dostepna jako osprzęt.
  Czas dostawy: 3-5 dni
 • Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Kompatybilna z systemem akumulatorów Husqvarna BLi. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
  Na magazynie
 • Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia zapewnia bezproblemowe koszenie i minimalną konserwację. Podwójne gniazda baterii kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna zapewniają dłuższy czas pracy i lepszą efektywność. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki. Wkładka BioClip® dostępna jako osprzęt.
  na zamówienie
 • Ta kosiarka akumulatorowa z napędem własnym jest kompaktowa, cicha i lekka, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy wcisnąć pałąk i rozpocząć koszenie, aby uzyskać równy i szybki efekt. Ta elektryczna kosiarka akumulatorowa jest wyposażona w tryb SavE™, który zapewnia doskonałe koszenie przy mniejszym zużyciu energii.  W zestawie akumulator BLi20 x2 i ładowarka 40-C80.
  na zamówienie

KOSIARKI  Jest 7 produktów.