Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym. Oto kilka słów o naszej firmie!

Nasza firma posiada wieloletnią tradycję a jej początki sięgają roku 1986, w którym to powołana została SCARLETT TRADE ZP MACHNICKI SPÓŁKA JAWNA. Od ponad 25 lat posiadamy doświadczenie w sprzedaży i obsłudze urządzeń czyszczących uznanych światowych marek takich jak Husqvarna.

Wieloletnie doświadczenie firmy oraz zastosowanie nowoczesnych narzędzi pozwala naszym Klientom w efektywny sposób zwiększać skuteczność zarządzania własnym biznesem. Dzięki naszej firmie nie tylko przedsiębiorstwa i mniejsze firmy mogą lepiej pracować. Wśród naszych klientów jest wiele zadowolonych osób prywatnych, którzy dzięki naszym produktom i usługom mogą w pełni wykorzystać potencjał swoich ogrodów i domów.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz indywidualnego doradztwa lub masz jakieś inne pytania nie wahaj się i skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu +48 721 888 717 lub adresem email: kontakt@scarlett24.pl

Zapraszamy również do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy.